AS-Ya Obezite Tarama Analiz

Obezite analiz anketi uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Deneme Sürümü -
  • Boyut 4,35 MB
  • Version 1.0
  • Dil Türkçe
  • Firma As-Ya Soft
Günümüz dünyasında birçok ülkede obeziteoranları yüksek seviyede bulunmaktadır. Türkiye, bu ülkelere göre farklılık göstermektedir. Çünkü her bölgenin beslenme alışkanlıkları farklılıklar gösterebilir. Hatta Türkiye'de kendi bölgesi ve hatta kendi illeri

Günümüz dünyasında birçok ülkede obeziteoranları yüksek seviyede bulunmaktadır. Türkiye, bu ülkelere göre farklılık göstermektedir. Çünkü her bölgenin beslenme alışkanlıkları farklılıklar gösterebilir. Hatta Türkiye'de kendi bölgesi ve hatta kendi illeri içerisinde bile farklılıklar ortaya çıkabilmektedir.

Bu oranı tespit edebilmek için ilinizdeveya ilçenizde veya bölgenizde obezite araştırması yapabilir ve bu oranı saptayabilirsiniz.


AS-Ya Obezite Tarama Analiz Programıile Obezite ile ilgili yaptığınız taramalarda en kısave en kolay yoldan, önemli analizler elde edebilir, bu analizlerle obeziteninönlenmesine yönelik önemli sonuçlara ulaşabilirsiniz.

 

Analiz Anketinde Şu Sorular Sorulmaktadır:

 

- Doğum Tarihi (Yıl)

-  Cinsiyet (E/K)

-  Halen Tedavi Gördüğü Hastalık

-  İlaç Kullanımı(Evet/Hayır)

-  Sigara Kullanımı (Evet/Hayır)

 - Sigara Günde (Adet)

-  AnneninHastalıkları

-  BabanınHastalıkları

-  KardeşinHastalıkları

-  Boy (m)

-  Kilo (kg)

-  Bel Çevresi(cm)

-  Kalça Çevresi(cm)

-  Büyük Tansiyon(mmHg)

-  Küçük Tansiyon (mmHg)

Not : Programın deneme sürümüdür. Bu sebeple kullanımda veya kullanım süresinde kısıtlamalar ile karşılaşa bilirsiniz. Programın lisanslı versiyon fiyatını öğrenmek için üretici ile irtibata geçiniz.

AS-Ya Obezite Tarama Analiz indir